MARSHALLİç Cephe Marshall Sil-Pak İç Cephe Boyası Bw Baz 15 Lt
MARSHALLİç Cephe Marshall Sil-Pak İç Cephe Boyası Bw Baz 15 Lt
MARSHALLİç Cephe Marshall Sil-Pak İç Cephe Boyası Bw Baz 15 Lt

Marshall Sil-Pak İç Cephe Boyası Bw Baz 15 Lt (32398)

Marka : MARSHALL
Fiyat : 2.366,00 ₺(KDV Dahil)
:
Ürün Açıklaması
Su bazlı, yüksek örtücülüğe sahip ,üstün yayılma gücü sayesinde rahat uygulanan, silikonlu ve yarı parlak görünümlü iç cephe boyasıdır. Marshall Sil-Pak, devrim niteliğinde leke tutmayan teknolojisi sayesi ve su itici özelliği sayesinde boncuklanma efekti yaratan, su bazlı silikonlu iç cephe boyasıdır.
Uygulama Açıklaması
Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. Mutlaka ambalaj üzerinde yazan inceltme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Uygulamaya hazır alana, önce, fırça yardımıyla kestirme işlemi yapılır ardından min. 2 kat halinde uygun rulo ile son kat boya uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-4 saat beklenmelidir. Kestirmelerde bindirme yapılmamasına özen gösterilmelidir. Homojen ve daha örtücü yüzey elde etmek için rulo uygulamalarından, ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-3 dk sonra, aynı rulo ile ve ruloya boya almadan boyanmış yüzeyin üzerinden geçerek "Tarama" işlemi yapılması tavsiye edilir.
İç mekân kullanımı içindir. Parlaklık ve görünüm özelliklerinin sağlanabilmesi için pürüzsüz ve düzgün alt yüzeylere uygulanması önerilmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR