HAKKIMIZDA

Blok Yapı Market, Seyahat53 Turizm ünvanıyla 1997 yılından itibaren Ankara'da A grubu seyahat acentesi olarak  turizm, okul ve servis taşımacılığı hizmetleri veren firmamızın bünyesinde kurulmuştur.
Devamlı olarak değişim ve gelişim süreci ile hayatın içinde önemli bir yeri olan yapı market sektörü üzerinde yaptığımız AR-GE çalışmaları sonunda bu sektörde hizmet açısından önemli bir ihtiyacın olduğunu tespit ettik. Yaptığımız araştırmalar sonucunda elde ettiğimiz somut verileri, aldığımız danışmanlık bilgileri ile değerlendirdik. Yapılan değerlendirmelerle Yönetim Kurulumuzun aldığı yatırım kararıyla İzmir, Kemalpaşa’da, yapı market malzemeleri sektöründe hem aktif mağazacılıkta hem de online e-ticaret konusunda yeni, farklı ve kapsamlı bir hizmet verecek Blok Yapı Market unvanıyla 2018 mağazamızın açılışını yaptık. 2018' den itibaren hizmette güven, üründe kalite anlayışı içinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.

 

 

BLOK YAPI MARKET, Seyahat 53 Turizm’in ilk Yapı Market  kuruluşudur. Hizmet sektöründeki 25 yıllık bilgi ve tecrübeyle, ihtiyaçları dikkate alarak pek çok alternatifli ürünler ile yapı market sektöründe önemli bir ihtiyacı karşılayarak, sektöre ileri düzeyde yenilik getirmeyi, uygun fiyatlı ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.

__


İşimizi seviyoruz. Size değer veriyoruz.
Sorunlarınıza çözüm üretiyor, işinizi kolaylaştırıyoruz.
Sözümüzde duruyoruz.
Disiplinli çalışıyoruz.
Hızlı ve güvenli olmaya gayret gösteriyoruz.
Hem kaliteli hemde uygun fiyatlı ürünleri tercih ediyoruz.
__

 

BLOK YAPI MARKET
Talep, soru ve görüşleriniz için.
Tel & WhatsApp:
0(85)0 304 77 00

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR